گواهینامه SSL چیست؟

اگر شما دارای کسب و کار اینترنتی می باشید نیازمند ارتباطی امن با دنیا دیجیتال خواهید بود. با استفاده از گواهینامه SSL می توانید امکان لایه امنیتی را با پورت 443 ایجاد نمایید. با استفاده از گواهینامه SSL مشتریان بیشتر و با خیال راحت تری به تبادلات مالی و ارتباطی خواهند پرداخت. گواهینامه ssl برای دامنه ir که توسط esabt ارایه می وشود یکی از راهکارهای نصب SSL بر روی دامنه ir می باشد.

گواهینامه ssl برای دامنه ir

دامنه ir یکی از بیشترین درخواست های ثبت دامنه در ایران را دارد. برای تبادلات مالی و امنیت مشتریان بهترین گزینه استفاده از گواهینامه ssl برای دامنه ir می باشد. این گواهینامه استاندار بوده و برای دامنه ایرانی تهیه شده است

قیمت 100000 تومان

خرید SSL

گواهینامه ssl

گواهینامه SSL استاندارد برای بالا بردن امنیت وب سایت های دارای دامنه دات کام مورد استفاده قرار می گیرد. در مرورگرها http certificate بصورت کلمه ی سبز رنگ در کنار دامنه وب سایت نمایش داده می شود

قیمت 100000 تومان

خرید SSL

مزایای استفاده از گواهینامه SSL

  • با استفاده از گواهینامه SSL با امنیت کامل و خیال آسوده پذیرای کارت های بانکی مشتریان شوید
    اگر شما دارای مشتریان بسیار زیادی هستید و از درگاه های بانکی برای تراکنش بانکی استفاده می نمایید باید امنیت آنها را فراهم نمایید. بهترین راه استفاده از گواهینامه SSL می باشد. وب سایت های با دامین ایرانی می توانند از گواهینامه ssl برای دامنه ir استفاده نمایند.
  • بالا بردن اطمینان مشتریان با SSL
    با استفاده از گواهینامه SSL در وب سایت تان مشتریان در هنگام ورود وقتی با پیشوند HTTPS در ابتدای دامنه مواجه شوند اطمینان بیشتری به سلامت و تعهد فروش شما خواهند کرد. وجود Https در ایتدای دامین باعث بالا بردن اعتبار وب سایت شما شود.
  • بالا بردن امنیت حفاظت اطلاعات مشتریان
    گواهینامه SSL باعث کدگذاری بر روی اطلاعات ارسال شده مشتریان به سایت می شود و دوباره اطلاعات را رمزگشایی کرده و تبادلات را ایمن می کند.

thawte
symantec
geotrust
comodo

SSL چگونه کار می کند؟

گواهینامه SSL با استفاده از یک تونل امنیتی در بین اطلاعاتی مثل یوزر نیم و پسورد، اطلاعات بانکی، باعث عبور ایمن آنها می شود.
با توجه به الزام فروشگاه های ایرانی جهت تامین امنیت مشتریان می بایست گواهینامه ssl برای دامنه ir را برای دامنه ir مورد استفاده قرار داد.
در صورتی که سوالی داشتید با ما مکاتبه کنید
info [@] Esabt .com
تمامی حقوق این سایت متعلق به eSabt.com می باشد.