یافتن یک دامین با نام بسیار عالی

هیچ چیزی لذت بخش تر از خوردن غذای مورد علاقه تان نیست. غذای مورد علاقه من سس گواکامولی و ماکارونی و پنیر است البته نه اینکه با هم سرو شوند. طعم چیلی تازه و سیلانترو که در سس گواکامولی استفاده می شود را خیلی دوست دارم.  و ماکارونی و پنیر هم بدون استثنا باید حتما به صورت کرفت درست شود.  لذتی که از خوردن این ماکارونی پنیری گرم می برم واقعا غیر قابل توصیف است.برای شما ممکن است تنها بوی خوش یک فنجان قهوه داغ برای بیرون کشیدنتان از تخت در صبح های زود کافی باشد و همین احساس لذت را نصیبتان کند.

دوستداران غذا در گوشه و کنار جهان به خوبی می دانند که یک غذای خوب تنها خوردن یک غذای لذیذ با طعمی عالی نیست، بلکه احساسی بسیار دلپذیر و لذتبخش را نیز می تواند در شما ایجاد کند. تا حدی می توان گفت که همین حقیقت در مورد دامین ها نیز صدق می کند.

فرقی نمی کند که شغل شما چیست، صاحب  یک رستوران هستید، یک کافی شاپ را اداره می کنیدو یا اغذیه فروشی دارید، هر شغلی که داشته باشید مطمئن باشید که می توانید با در اختیار داشتن چند دامنه خوشمزه و گوارا پیشرفت چشمگیری در تجارتتان ایجاد کنید.

همچنین میتوانید با استفاده از گواهینامه ssl امنیت داده های سایت را بالا برده و امکان سفارش آنلاین را برای مشتریان خود فراهم کنید .

یک وبسایت که دارای یکی از پسوندهای مربوط به غذا از قبیل bar , .beer , .catering , .coffe , .kitchen , .menu , .pizza , .recipes , .restaurant باشد، باعث می شود که توجه کاربران اینترنتی به وبسایت شما افزایش چشمگیری داشته باشد. و این امر جستجو برای انواع غذا و آشامیدنی و انواع سرویس های مربوط به آنها را برای مخاطبان تسهیل می کند و متعاقبا دسترسی به وبسایت شما برایشان راحتتر خواهد بود.

نام کوتاه انتخاب کنید:

آشپزی خوب به معنای استفاده از چند ماده غذایی و ادویه هایی است که با هم هماهنگی دارند و ترکیب آنها یک غذای خوشمزه را تولید می کند. مطمئنا شما از تهیه مواد غذایی خوب غفلت نخواهید کرد، پس چرا نباید همین کار را برای ثبت دامنه تان انجام دهید؟ دقت داشته باشید که انتخاب یک نام کوتاه برای ثبت دامین خیلی مهم است چون بهتر در حافظه مخاطبان باقی می ماند. بنابراین حدالامکان از کاراکتر هایی که نام دامین را طولانی تر و پیچیده تر می کنند استفاده نکنید.

آیا می خواهید منوی زمستانی مخصوص رستورانتان را به نمایش بگذارید؟ می توانید از یک نام وبسایت مانند SteakZoneWinter.menu استفاده کنید. آیا می خواهید مشریانتان را از بال های سوخاری بی نظیر و پخش زنده فوتبال از تمام تلویزیون های رستوران، مطلع کنید؟ می توانید از یک وبسایت با نام WingsSports.bar  استفاده کنید.آیا می خواهید ۲۰ روش مختلف پخت تخم مرغ را شرح دهید؟ می توانید یک وبسایت با نام PerfectEgg.recipesداشته باشید.

با استفاده از این پسوند های مربوط به غذا، دنیایی گسترده از دامنه ها با نام های مختلف به روی شما گشوده می شود.

سریع تر پیدا شوید:

من یک آشپز خلاق نیستم. من جزو آن دسته از افرادی نیستم که با مواد غذایی کم  موجود در خانه بتوانم یک غذای جدید درست کنم و اگر هم بتوانم این کار را انجام دهم مطمئنا قابل خوردن نخواهد بود. من برای آشپزی به اینترنت مراجعه می کنم و از دستور پخت های مختلف آن بهره می برم. و درست مانند خیلی های دیگر، برای یافتن رستوران ها و کافی شاپ های محلی به اینترنت رجوع می کنم. یک وبسایت با پسوند restaurant , .coffe  . و یا bar  . می تواند حسابی دهنم را آب بیندازد.

پس یک وبسایت با یک پسوند مرتبط با شغلتان تهیه کنید و برای آن محتوای عالی تولید کنید. حتی اگر قبلا یک وبسایت با پسوند com , .net  . یا org  . داشته اید، می توانید یک دامین با یکی از پسوندهای مربوط به غذا تهیه کنید و آن را به وبسایت اصلی تان ارجاع دهید. این کار آمار بازدیدکنندگان و ترافیک سایت شما را افزایش می دهد و متعاقبا باعث افزایش مشتریان شما خواهد شد.

در صورتی که سوالی داشتید با ما مکاتبه کنید
info [@] Esabt .com
تمامی حقوق این سایت متعلق به eSabt.com می باشد.