دامین london برای ارتباط با شهر لندن

شهر "ال"، شهر قدیمی، شهر لندن و... هر چه دوست دارید می توانید آن را بنامید اما به هر حال شهر لندن به عنوان بزرگترین پایتخت تجاری جهان شناخته می شود. گوشه و کنار این شهر از خانه ها گرفته تا مراکز تجاری همه و همه نشان دهنده یونیک بودن و منحصربفرد بودن این شهر هستند. نمی دانم که به دلیل پیشینه تاریخی این شهر است و یا استایل پرتکاپوی زندگی، ولی هر دلیلی که داشته باشد مهم ان است که مردمان این شهر پیوسته در حال تلاش و تکاپو هستند و سعی می کنند که بخشی از چرخه  اقتصادی این شهر بزرگ باشند.

 اما چه چیزی تجارت لندن را تا این حد منحصر به فرد کرده است؟

به گفته فدراسیون کسب و کارهای کوچک، یک پنجم از کسب و  کارهای کوچک انگلستان در لندن واقع شده اند. لندن نه تنها انرژی سوخت کل انگلستان و همچنین لوکوموتیو ها را  تامین می کند بلکه از نظر ظرفیت تجاری نیز امتیاز چشمگیری دارد و این برابر با ۱۴۳۴ تجارت به ازای هر ۱۰/۰۰۰ بزرگسال در لندن است.  این شهر از سال ۲۰۱۰ تا کنون رشد ۳۶ درصدی در زمینه تاسیس تجارت و کسب و کار های جدید داشته است. و این بزرگترین میزان رشد در سرتاسر انگلستان بوده است.

این امر باعث می شود که هر کسی اشتیاق داشته باشد در اقتصاد لندن نقشی داشته باشد به عنوان مثال یک فروشگاه راه اندازی کند و  وارد چرخه اقتصادی لندن شود.

فراتر از نقشه ها و مرزها:

این پدیده اقتصادی به مرزهای انگلستان محدود نمی شود. به لطف اینترنت،دنیا  روز به روز کوچکتر می شود و دسترسی و برقراری ارتباط بسیار آسان تر می شود. و همه انسان ها از سرتاسر جهان می توانند از طریق یک وبسایت از آخرین اخبار و اختراعات مطلع شوند.

در دسترس قرار گرفتن ثبت دامین london  . برای اولین بار در نهم سپتامبر ۲۰۱۴،  دریچه جدیدی را به روی کاربران باز کرد و  این امکان را برایشان فراهم می کرد که با استفاده از این دامنه تجارت خودشان را به پایتخت تجاری جهان متصل کنند و در عین حال با استفاده از این دامین  موقعیت جغرافیایی شان نیز قابل مشاهده خواهد بود و با استفاده از گواهینامه ssl صاحب کسب و کار مشخص باشد . تمام کسب و کارهای کوچک و بزرگ لندن برای نمایش تجارت  خودشان از  دامنه london . استفاده می کنند.

بهترین های دامین london. :

سال گذشته در مراسم اولین سالگرد ثبت دامین های جدید، از Dot london small business awards  نیز رونمایی شد که در آن از بهترین  و موفق ترین دامنه شهری تقدیر می شود. Dot london small business awards  که از آپریل ۲۰۱۴ شروع به کار کرده است به طور کلی ۱۲ بخش دارد که در این بخش ها تمام مشاغلی که مربوط به این شهر می شوند را تحت پوشش خود قرار داده است. از بهترین رستوران ها برای غذا خوردن و آشامیدن گرفته تا بهترین مراکز مد و زیبایی، تجارت های کوچک و خرده پا، و همچنین دامین های london. ی که اخیرا مورد تقدیر قرار گرفته و جایزه دریافت کرده اند، را در این دوازده بخش می توانید مشاهده کنید.

در صورتی که سوالی داشتید با ما مکاتبه کنید
info [@] Esabt .com
تمامی حقوق این سایت متعلق به eSabt.com می باشد.